טירוף הנינג'ה – כיצד תוכלו לבנות מסלול נינג'ה בחצר

גם אתם התמכרתם לאתגר הנינג'ה? זה נראה לכם כל כך פשוט בטלוויזיה שאתם אומרים לעצמכם שאתם מוכרחים לנסות בעצמכם? או אולי אפילו אתם יודעים בוודאות שאתם יכולים להגיע לתחרות הזו, לעבור את המסלול בקלי קלות וללחוץ על הבאזר? מעוניינים להתאמן עד לעונה הבאה? אז כדאי לכם להמשיך לקרוא כי יש לנו אחלה רעיון במיוחד בשבילכם!
אז נכון שקיימים היום מספר מקומות עם קיר טיפוס או מסלול נינג'ה שאליהם תוכלו ללכת להתנסות ולהשתעשע במסלולים. אך במידה ואתם באמת רוצים להתאמן כמו שצריך, באופן יום יומי ,ועל מנת שתגיעו לרמה גבוהה שבה תוכלו לגשת לתחרות הנינג'ה בעונה הבאה, רצוי שיהיה לכם משהו יותר נגיש שלא מצריך מכם נסיעה לשום מקום ובטח לא תשלום יקר לכניסות חוזרות בכל פעם.

שלבים בבניית מסלול נינג'ה

אז מה אנחנו מציעים לכם?


ובכן יש לנו פתרון, שייתכן ובמחשבה הראשונה ישמע לכם מעט משוגע…אבל תקראו עד הסוף! הפתרון הוא לבנות מתקן טיפוס או מסלול נינג'ה בעצמכם! כן כן בעצמכם! אצלכם בחצר, במרפסת או אפילו בתוך הבית! אתם בטח שואלים את עצמכם "איך?" אז הנה התשובה שלנו אליכם. מחברי אינטרקלמפ!
בעזרת מחברי אינטרקלמפ ניתן להרכיב, לבנות, ליצור, כל מתקן טיפוס או מסלול נינג'ה. היתרון הגדול במחברי אינטרקלמפ הוא המודולריות שלהם. הכוונה היא שבעזרתם ניתן להרכיב בלי צורך בקידוח, ריתוך, הלחמה, או כל פעולה אחרת שמצריכה שימוש בכלים כבדים ומסובכים וכיוצא מזה אין צורך בידע וניסיון קודם. משמע, כל אחד ואחת יכולים לעשות את זה ואפילו בקלות!
יתרון נוסף במחברי האינטרקלמפ הוא העמידות שלהם. הם עשויים מתכת ומצופים גילוון חם. וזה הדבר אשר מקנה להם עמידות גבוהה ביותר ובין היתר הגנה בפני קורוזיה וחלודה. עמידות היא דבר חשוב מאוד מכיוון ומדובר במתקני טיפוס / תלייה וכו', לא נרצה שחלילה המתקן יתפרק ברגע שנתלה עליו.

לסיכום

במידה ושכנענו אתכם ועשינו לכם חשק לבנות מתקן טיפוס או מסלול נינג'ה אל תחכו עוד רגע אחד. תתחילו לדמיין את המסלול שתרצו, הרכיבו אותו, תתאמנו בכל הכוח ויאללה לנצחון!

*** התמונות בכתבה צולמו ע"י רז כרמל